de-Novinky

Novinky

24.07.2013 12:38

Prečo infravykurovanie Redwell ?

nízke zriaďovacie náklady
žiadne náklady na údržbu a pravidelnú revíziu
5 rokov záruka výrobcom Rewell Rakúsko
jednoduchá inštalácia – žiadne potrubia, kotol, kotolňa
zke náklady na energiu                                           

akumulačné jadro v infrapaneloch
šetrné k životnému prostrediu
univerzálne a individuálne riešenie
zdravé a komfortné sálavé teplo
zabraňuje tvorbe plesní
komfortnejšie obytné prostredie
účinné aj v zle izolovaných priestoroch
žiaden elektrosmog
vhodné aj pre suterény, garáže, dielne, chaty
krátka zohrievacia fáza – príjemné teplo po 10 minútach
ideálne pre domy, priemyselné objekty, obchodné priestory  viac...

Sálavé vykurovanie - moderné a úsporné riešenie kúrenia infrapanelmi Redwell...

Staviate nový dom alebo rekonštruujete byt či dom a riešite, aké kúrenie by bolo pre váš domov najvhodnejšie? Ak hľadáte originálne a sympatické riešenie kúrenia, ktoré bude zároveň ponúkať úsporu nákladov na vykurovanie a zaujímavý dizajnový doplnok interiéru. Naše stránky vás radi prevedú ponukou moderného spôsobu vykurovania infrapanelmi Redwell .

Sálavé vykurovacie panely Redwell prináša do našich domovov príjemnú tepelnú pohodu s minimálnymi prevádzkovými nákladmi a vysokou prevádzkovou spoľahlivosťou. Infrakúrenie je vhodné pre vykurovanie väčšiny stavieb, obytných priestorov, hál, wellnes centier, chát a ďalších. Jednoduchá inštalácia infrapanelov, získanie tarify DD5 a šetrenie nakladov 35% až 40% na prevádzku. Udržiavanie prirodzenej tepelnej pohody a vlhkosti vzduchu, minimálna cirkulácia vzduchu a vhodnosť aj pre alergikov, bez pliesni to sú len niektoré dôvody pre voľbu infrakúrenia Redwell ako hlavného vykurovacieho systému alebo ako jeho doplnok.

Najširšia ponuka prevedenia infrapanelov na trhu!

Najširšia ponuka prevedenia infrapanelov umožňuje prispôsobiť sa každému typu interiéru a uspokojiť tak aj našich najnáročnejších klientov. Vyberať môžete od základných bielych prevedení s možnosťou výberu aj vlastného motívu cez bezrámové skla, zrkadlá a popisovacie tabule, to všetko v rôznych typoch rámov. Základné tvary možno vyberať od plochých obdĺžnikových alebo okrúhlych až po vykurovacie gule. Infrapanely je možné dodať aj v mobilnom prevedení s transportným kolieskom alebo v prevedení vykurovací stĺp trojhranný aj štvorhranný. Veľmi výkonné infražiariče s keramickými telesami sú vhodné pre "okamžité teplo". Všetky povrchy môžu byť vďaka ich vysokej účinnosti dokonale hladké a tak ľahko čistiteľné. Infrapanely Redwell predstavujú dokonalé spojenie dizajnu, kvality a vysokej účinnosti.

       

Redwell záruka kvality

Pri nákupe Redwell infračervených panelov si kúpite výrobok, ktorý bol vyrobený v najmodernejších výrobných závodoch v Österreich    viac...