Zadajte meno a email a zašleme vám eBook zdarma

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

O výrobcovi Redwell Manufaktur GmbH

KVALITA Z RAKÚSKA

Rakúska spoločnosť  Redwell Manufaktur Gmb H  so sídlom v meste Hartberg sa už od roku 1998 špecializuje na výrobu vysoko kvalitných sálavých infrapanelov. Jednoduchosť, kompaktnosť, funkčnosť, spolu s dôkladným spracovaním vybraných materiálov a vynikajúcimi technickými parametrami zabezpečujú exkluzivitu týchto výrobkov.


Naším cieľom je vytvoriť prvotriedne riešenie a ich realizáciu na dostatočne vysokej úrovni, aby spĺňali očakávania našich zákazníkov. To si vyžaduje vysoký stupeň presnosti pri výrobe a je dosiahnutý prostredníctvom spracovania. Redwell má moderné, up-to-date výrobné zariadenia, ktoré zaisťujú vysokú mieru výkonu, ako aj viac ako desať rokov skúseností na trhu.
 

Často kopírovali, ale nikdy nedosiahli


Individuálne a inovatívne produkty vo forme najvyššia kvalita spracovania. Toto tvrdenie sa dá dosiahnuť len prostredníctvom intenzívnej tímovej práce a sieti špecialistov. Ľudia so znalosťami, nápadmi, odhodlaním a skúsenosťami, aby každé vykurovacie teleso bolo jedinečné.

 

Redwell vyrába zo 100% zelenej elektriny.
V našich výrobných zariadeniach na výrobu našich infrapanelov, používame len elektrickú energiu zo 100% obnoviteľných zdrojov.

 

TECHNOLÓGIA

Pri výrobe využíva spoločnosť Redwell Manufaktur GmbH vždy najmodernejšie technológie a postupy. V roku 2007 prešla na certifikované riadenia kvality EN ISO 9001:2000 a EN ISO 14001:2004 pre zaistenie maximálnej kvality výroby. Tiež sa usiluje o neustály vývoj svojich výrobkov s ohľadom na potreby zákazníkov a najmodernejšie trendy. Najširšia ponuka infrapanelov potom umožňuje prispôsobiť sa každému interiéru. Rozsiahla a prepracovaná distribučná sieť profesionálnych predajcov zabezpečuje služby na vysokej úrovni.

 

FILOZOFIA

Infravykurovanie Redwell prinesie do vašich domovov príjemnú tepelnú pohodu spojenú s minimálnymi nákladmi a vysokou prevádzkovou spoľahlivosťou. Tento spôsob vykurovania tvorí novú rýchlo rastúcu oblasť na trhu s vykurovacou technikou. Vďaka jednoduchému, elegantnému dizajnu infrapanelov, ktoré sú ponúkané v najrôznejších tvaroch, prevedeniach, farebných kombináciách dokonale zapadnú do vášho domova, stanú sa zaujímavým a neprehliadnuteľným dizajnovým prvkom interiéru. Kvalitné materiály potom zaisťujú ich krásny a stály vzhľad po celé roky.

 

90 MESIACOV ZÁRUKA

... Z viac ako desaťročnej skúsenosti.

S infrapanelmi Redwell získavate vynikajúci produkt. Ponúkame Vám záruku výrobcu 90 mesiacov od dátumu zakúpenia na všetky naše vykurovacie systémy Redwell.

S Redwell si môžete byť istí.

 

REDWELL PRÍSĽUBOM KVALITY

S kúpou kúrenia Redwell získavate výrobok vyrobený v najmodernejších výrobných závodov v Rakúsku, ktoré spĺňajú všetky štandardy kvality a bezpečnosti. Navyše, naše infrapanely majú poctu "univerzálneho dizajnu", zadanie pre výrobky, ktoré sú technicky bezpečné, majú jednoduché použitie a dlhú životnosť, a ktoré udržujú svoju
estetiku a atraktívny vzhľad po celé generácie. Tým sme ako prvý a jediný výrobca infrapanelov, ktorý nesie tento titul. 

S certifikovaným infrapanelom od Redwell, budete mať vysokú kvalitu a bezpečný výrobok pre každodenné použitie.
To je náš sľub ..

On-line cenová ponuka zdarma

 

Formulář byl odeslán, děkujeme.